x
  PRODUKTY ARTYKUŁY PODSTRONY

  Centrala

  BGMRgroup Zenit
  ul. Czatkowska 5a, 83-110 Tczew
  tel. +48 531-944-533
  e-mail sklepzenitowy@gmail.com

  Godziny otwarcia siedziby

  poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

  BGMR Group

  Firma BGMRgroup to grupa składająca się z takich marek jak Zenit producent reklam oraz BERBA.eu producent mebli metalowych.

  Marka Zenit producent reklam: w zakresie działań firmy jest całkowita identyfikacja wizualna oraz usługi reklamowe, na które składają się – wszelkie formy reklamy, od wizytówki, ulotki, baneru, szyldu, przez druk wielkoformatowy, reklamę świetlną led, oklejanie samochodów czy witryn, i inne.

  Każdy element jest doskonale przemyślany, oświetlenie idealnie dobrane i w tej właśnie dziedzinie się specjalizujemy i unowocześniamy ją dla Państwa z każdym dniem.

  Nasz bogato wyposażony park maszyn wraz z wieloletnim doświadczeniem umożliwia nam zaprojektowanie i wykonanie każdego właściwie typu reklamy.

  Najważniejsza jest dla nas specyfikacja naszych produktów – podpisujemy się pod nimi naszą marką dlatego GWARANTUJEMY najwyższą jakość w rewelacyjnej cenie – cenie producenta.

  Marka Berba.eu powstała w 2010. roku i jest synonimem polskiej myśli technicznej i przedsiębiorczości. Poprzez wieloletnie doświadczenie wypracowaliśmy wiele potrzebnych rozwiązań dla producentów reklam, warsztatów, szkół i magazynów.

  Możliwość konfigurowania produktów w dowolny sposób aby otrzymać wyrób idealny do swoich indywidualnych potrzeb czyni markę Berba.eu bardzo popularną na rynku krajowym i zagranicznym. Proponowane przez nas wyroby metalowe można wykorzystać w niemal każdej dziedzinie produkcji.

  do góry strony