x
  PRODUKTY ARTYKUŁY PODSTRONY

  Samochodowy nośnik reklamy

  Podstawowa korzyść takiej reklamy - ogromny zasięg i ... jednorazowy wydatek. Do tego stosunkowo nieduży. 

  W naszym portfolio, które możecie zobaczyć TUTAJ, mamy banery, litery 3D, kasetony i wiele innych form reklamy zewnętrznej. Mamy też w ofercie oklejanie pojazdów. Dziś bliżej przyjrzymy się tej formie reklamy.

  Podstawowa korzyść takiej reklamy - jednorazowy wydatek. I to stosunkowo nieduży. Jeżeli samochód jest własnością firmy nie płacimy abonamentu czy czynszu za wynajem miejsca pod billboard czy banner. Raz oklejony pojazd będzie reklamował nasze usługi bezpłatnie tak długo, jak będzie tego chciał jego właściciwel.

  Oklejanie samochodów folią w dziś dostępnych technologiach i przy użyciu dobrych materiałów jest całkowicie bezpieczną procedurą dla lakieru samochodów (oczywiście pod warunkiem, że zlecimy to profejsonalistom). Co ciekawe, folia nie tylko nie uszkodzi lakieru, ale w wielu przypadkach go ochroni - na przykład przed ostrym słońcem, które może wymatowić samochód, ale też gałęziami w trakcie nie tylko leśnych przejażdżek czy innych uszkodzeń mechanicznych.

  Zasięg takiej reklamy? Nieograniczony, bo ogranicza go tylko wyobraźnia jego właściciela. Samochód wykonujący zlecenie klientów porusza się po mieście. Ale "marketingowo" pracuje przez 24h na dobę, bo przecież podczas postoju na parkingu nadal informuje o usługach wysokiej jakości, w dobrej cenie, podając przy tym dane kontaktowe.

  Oczywiście, reklama musi być estetyczna, bo to w pewnym sensie wizytówka naszej firmy. Jak Cię widzą, tak Cię piszą, więc tutaj nie ma miejsca na kompromis. Wysoka jakość musi być standardem. I chodzi tu już nie tylko o sam projekt graficzny, ale też fachowe wykonanie. Tym zajmiemy się już my. Zapraszamy do współpracy.

  Gwarantujemy projekty, które wyróżnią Twoje auto zarówno na ulicy, jak i na zatłoczonym parkingu. A to pierwszy krok do tego, by być zauważonym. Z tym, że potencjalny klient zauważy samochód, ale pozna Twoją firmę!

  Zobacz TUTAJ grupę naszych klientów. Oni wiedzą, że taka reklama to dobra inwestycja!

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Serwis zenit24.eu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

  Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy!

  Przed dodaniem komentarza upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola

  do góry strony