x
  PRODUKTY ARTYKUŁY PODSTRONY

  Rekomendacje. Tym warto się chwalić

   fot. http://www.zenit24.eu

  Na tym blogu piszemy o wszystkim, co naszym klientom może pomóc w zdobywaniu własnych nowych klientów. Specjalizujemy się w reklamie zewnętrznej, ale dziś napiszemy o rekomendacjach. Fakt, nie trafią one na billboardy czy witryny, ale z całą pewnością mogą pomóc w biznesie.

  Po pierwsze, jeżeli wykonaliśmy usługi dla ciekawych, znaczących klientów, i są oni z tego powodu zadowoleni, trzeba się tym pochwalić klientom potencjalnym. To zaczynamy od siebie.

  Pokazujcie swoje usługi w praktyce. Po pierwsze, jeżeli macie, to pokażecie wysoką jakość. Po drugie, pokażecie jak wielu klientom już Wam zaufało. Jedną z usług naszej firmy jest oklejanie pojazdów – widzieliście naszą galerię w portfolio? Jeśli nie, zobaczcie TUTAJ.

  Już chyba nikt nie ma wątpliwości, że tak doświadczonej firmie warto zaufać. Podobnie jest w innych kategoriach naszych produktów – na stronie prezentujemy nasze produkty w praktyce. Przy okazji pokazujemy, że jesteśmy odpowiedzialnym, wiarygodnym partnerem do biznesu. Co więcej, reklamujemy usługi naszych klientów.

  To samo robimy na Facebooku. Widzieliście galerie zdjęć z naszych realizacji w salonach Agata we Wrocławiu i Krakowie?

  Zaufali nam

  Zróbcie na swojej stronie internetowej sekcję (może być galeria zdjęć) – Zaufali nam, Wybrali nas, Nasi klienci. Pokażcie tam Waszych klientów, Wasze usługi, umiejętności i doświadczenie. Ta rekomendacje, która potrafią zdziałać cuda.

  Rekomendacja najlepszą (po naszych świetlnych) reklamą

  Klienci wszelakich usług kierują się opinią innych. Zanim wybiorą konkretnego usługodawcę czy sprzedawcę – pytają znajomych, szukają opinii w internecie. Warto zadbać też o tę formę obecności w sieci. Można poprosić swoich zadowolonych klientów o kilka słów rekomendacji, np. w opiniach w Google'u. To nic nie kosztuje.

  Program „Rzetelna firma” pytał kiedyś przedsiębiorców o kryteria wyborów partnerów w biznesie. Blisko połowa z nich przed podjęciem decyzji o nawiązaniu współpracy szukało informacji i opinii na temat danego usługodawcy.

  A gdzie informacji o firmach szukają osoby prywatne? Oczywiście w internecie. Ze statystyk Trusted Trader wynika, że najczęściej poszukiwanymi w ten sposób usługodawcami są salony fryzjerskie, hotele, restauracje, warsztaty samochodowe, firmy budowlane. Z cytowanych badań wynika, że opinia innych na temat danego punktu ma znaczenie dla … 100% ankietowanych.

  Oczywiście, każdy też pyta znajomych. Ale na rekomendacje na tym polu nasza rada jest już tylko jedna – wysoka jakość świadczonych usług. My się tego trzymamy!

  Podsumowując. Rekomendacje dotychczasowych klientów, dobra opinia „na mieście”i w internecie oraz estetyczna, ale i skuteczna reklama od Zenita – to składowe dobrego marektingu :)

  Zapraszamy do współpracy.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Serwis zenit24.eu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

  Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy!

  Przed dodaniem komentarza upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola

  do góry strony