x
  PRODUKTY ARTYKUŁY PODSTRONY

  Reklama zewnętrzna, czyli POZNAJMY SIĘ

  Tak, poznajmy! Bo to pierwszy krok do nawiązania relacji biznesowej. Nie będzie jej, jeśli nie będziemy o sobie wiedzieli.

  Stosunkowo niewielki koszt, za który dostajemy bardzo wysoką oglądalność. W naszej ocenie to główna korzyść z tzw. reklamy outdorowej, czyli zewnętrznej. Korzystają z niej przedsiębiorcy dosłownie każdej grupy, od wielkich korporacji, po jednoosobowe punkty usługowe.

  Wiemy, że internet. Wiemy, że telewizja. Wiemy, że gazety. Ale reklamy zewnętrznej nie da się "wyłączyć" - z punktu widzenia odbiorcy. Działa 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Oczywiście nie zachęcamy do odrzucania innych form reklamy. Dobry billboard może wspólnie ze świetnie prowadzoną kampanią w internecie dawać niesamowite korzyści. Świat wirutalny z tym realnym łączy się przecież na każdym kroku. Na billboardach możemy informować o akcjach internetowych. I na odwrót. W jednej z tych form można zainteresować odbiorcę produktem. W drugiej dać szczegóły i atrakcyjną ofertę.

  Wybierając formę reklamy warto zwrócić uwagę na trendy, a obecnie jednym z nich jest to, że coraz więcej przebywamy poza domem. To przecież oczywiste - praca lub szkoła, ale też dojazd do tego miejsca, zakupy, kino, galeria, muzeum, park, rower.

  Reklama zewnętrzna, czyli "POZNAJMY SIĘ"

  Tak, poznajmy! Bo to pierwszy krok do nawiązania relacji biznesowej. Nie będzie jej, jeśli nie będziemy o sobie wiedzieli. Nazywany pionierem reklamy Amerykanin John Wanamaker powiedział kiedyś: "Połowa pieniędzy, które wydaję na reklamę jest zmarnowana, problem w tym, że nie wiem która". Naszym zdaniem - na pewno nie ta przeznaczona na reklamę zewnętrzną.

  Jak ją tworzyć? O tym piszemy na naszym blogu. Zachęcamy do lektury dotychczasowych tekstów. W powyższym temacie pisaliśmy m.in.:

  Psychologia kolorów, czyli w jakim kolorze szyld i baner?

  Kilka reguł budowania reklamy na szyldzie, bannerze, menuboardzie

  Hasło reklamowe na witrynie. Bawi i uczy [ranking]

  O czcionce słów kilka, bo jednak ma znaczenie

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Serwis zenit24.eu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

  Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy!

  Przed dodaniem komentarza upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola

  do góry strony